Anitkabir, Ankara, Turkey

Факты:

31. Октябрь 2018

Divan Ankara Hotel, Ankara

Ankara

English

OMICRON Turkish User Conference 2018

31. Октябрь 2018

Divan Ankara Hotel, Ankara

Ankara

English

The 4th OMICRON Turkish User Conference took place from October 23-24 and was held for the first time in Ankara. More than 70 participants followed the invitation of Marke & OMICRON to Divan Ankara Hotel for learning and discussing about the latest standards around test equipment for the electrical power industry.


A diverse program 

On the first day the program focused on secondary testing and especially on software solutions for Protection Testing and Data Management. The presentations of the second day covered different solutions for transformer, instrument transformer and circuit breaker testing. All presentations held in English were translated in parallel into Turkish. Feel free to download the full program:

Program 2018228 kB


Engaged participants

Users from utilities, service providers and manufacturers from all over Turkey joined the event. The diversity of represented companies created favorable conditions for enhanced technical discussions and networking opportunities for example on the occasion of the dinner invitation on the first evening.


Crowded exhibition places!

During the breaks participants took the chance to visit the different demo places exhibited on the fringes of the conference. Many delegates asked for individual presentations by the Turkish experts from Marke as well as the international speakers from OMICRON.

 

Transformer Technologies Seminar

On November 06 and 07 the Transformer Technologies Seminar was held in Titanic Business Kartal Hotel Istanbul. This event, organized by Marke and sponsored by OMICRON offered advanced presentations on transformer production, insulation as well as testing and maintenance technologies. More than 70 participants joined this event to exchange their knowledge.

 

 

OMICRON Türk Kullanıcı Konferansı 2018

4. OMICRON Türk Kullanıcı Konferansı bu yıl ilk defa Ankara’da 23-24 Ekim tarihlerinde düzenlendi. 70’i aşkın katılımcı enerji şebekesi test çözümlerindeki en güncel gelişmeleri öğrenmek ve tartışmak üzere Marke & OMICRON’un davetine katılarak Divan Ankara Otel’de buluştu.


Geniş program

Etkinliğin ilk günü koruma testleri ve veri yönetimi başta olmak üzere sekonder teçhizat testlerine odaklandı. İkinci gün yapılan sunumlar ise trafo, ölçü trafosu ve kesici testlerine yönelik çözümleri kapsamaktaydı.
Etkinlik boyunca OMICRON uzmanlarınca yapılan tüm İngilizce sunumlar ardıl olarak Türkçe’ye tercüme edildi. Etkinlik programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Program 2018228 kB


Seçkin katılımcılar

Bu yılki etkinliğe de daha önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanından sistem operatörleri, servis şirketleri, eerji üretim şirketleri ve teçhizat üreticilerinin seçkin üyeleri katıldı. Katılımcıların çeşitliliği derinlikli teknik tartışmaların yapılmasına ve işbirliği imkanlarının artmasına ortam sağladı. Konferansın ilk akşamında gerçekleştirilen yemek daveti de bu buluşmanın sosyal ve mesleki faydasını arttırdığı gibi tüm katılımcı ve konuşmacıların hoşça vakit geçirmesini sağladı.  

 

Demo köşeleri büyük ilgi gördü

Konferansın yapıldığı salona yerleştirilen 7 demo köşesinin her birinde farklı bir OMICRON çözümü sergilendi ve canlı demolar gerçekleştirildi. Bu demo köşelerine büyük ilgi gösteren katılımcılar gerek Marke ekibinden, gerekse OMICRON’un konuşmacılarından birebir bilgi aldı.

 

Transformatör Teknolojileri Semineri

Transformatör Teknolojileri Semineri 06-07 Kasım günlerinde İstanbul’da Titanic Business Kartal Otel’de gerçekleştirildi. Marke tarafından organize edilen ve sponsorları arasında Omicron’un da yer aldığı etkinlikte transformatör üretim, izolasyon, test ve bakım teknolojileri hakkında detaylı sunumlar yer aldı. Etkinliğe 70’i aşkın sektör temsilcisi katılarak bilgi alış verişinde bulundu.

 

 

Вы используете устаревшую версию браузера.
Пожалуйста, обновите ваш браузер или используйте другой браузер, чтобы данная страница отображалась корректно.
×